Par mums

SOLAVI - viedo tehnoloģiju uzņēmums. SKAŅA - GAISMA - VIDEO. 

 

Konsultējam, projektējam, uzstādām un nodrošinām servisu AV iekārtām un skatuves risinājumiem, kā arī nodarbojamies ar audio vizuālā aprīkojuma tirdzniecību un piegādi.

 

SOLAVI unikālā 20 gadu pieredze un zinošu sertificētu speciālistu komanda palīdzēs atrast piemērotākos risinājumus tieši jūsu vajadzībām.

 

AV Stumpfl, Barco, Crestron, Extron, NEC, Optoma, Maxell, LG, LP Display, Evoko u.c. pasaulē atzīti iekārtu ražotāji izvēlējušies SOLAVI par sava zīmola autorizētiem pārstāvjiem un servisa nodrošinātājiem Baltijas valstīs.

Rūpīga piegādātāju atlase un pieredze iekārtu apkalpošanā ļauj droši uzticēties SOLAVI ieteikumiem.

 

SOLAVI lepojas ar paveikto un klientu pozitīvajām atsauksmēm – muzeji, koncertzāles, konferenču centri, bankas, izglītības un zinātnes iestādes, bibliotēkas, teātri, kino un izklaides centri, sporta halles, valsts un pašvaldību iestādes, kā arī privāti uzņēmumi un privātpersonas.

 

Strādājot ar SOLAVI, iegūsiet uzticamu un godīgu partneri, kas ar vislielāko rūpību atrisinās jūsu vajadzības.

 

Iekārtas un tehnoloģijas nav vienīgais. SOLAVI palīdzēs veidot jūsu klientiem un apmeklētājiem unikālu pieredzi, kas radīs vēlēšanos pie jums atgriezties vēl un vēl. 

 

SOLAVI. Vairāk nekā tikai tehnoloģijas.

 

2016. gada 29. augustā SOLAVI ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2016/725 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas  ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.